Hubneme

Hubneme 
s
J&A Original
Balneo dance 

Trápí Vás kila navíc a zdravotní problémy s tím spojené, ale zatím jste neměli motivaci to řešit ?


Pojďte se pustit do hubnutí s námi !


Náš tým

Spoluautorky J&A ORIGINAL BALNEO DANCE 
Jana Havlatová a Andrea Straková

Janička 

Vám ušije na míru kombinaci strečinku a fitness s J&A original Balneo dance.

Andrejka  

Přpraví Vám na míru taneční choreografii a styl 

J&A Original Balneo dance.


 


V oblasti vstupní nutriční konzultace jídelníčku se můžete řešit na Martinu Šuhajovou a profesionálního šéfkuchaře Petra Šmída.

online konzultace 60 min.

rozbor zapisovaného jídelníčku klienta v aplikaci kaloricketabulky.cz

sestavení ndividuálního dlouhodobého rámcového jídelníčku na míru

sestavení individuálního dlouhodobého rámcového jídelníčku na míru - online, na základě zaslání a vyplnění dotazníčku klientem.

ON LINE KURZY VAŘENÍ S

Petrem Šmídem

Petr pochází z Plzně.

13 let pracuje profesionálně v gastronomii, z toho 10 let jako šéfkuchař. Zároveň se 10 let věnuje také oblasti fitness.

Petr o sobě říká : ,, V době pandemie jsem se rozhodl obě tato odvětví spojit a vařím zdravou dietní stravu do krabiček. Řídím se krédem : Zdravě, ale vždycky chutně. Za normálního stavu pořádám v Plzni kurzy vaření. během kterých učím, že doma může každý vařit První ligu. Funguji také jako PRIVÁTNÍ KUCHAŘ. Přijedu k Vám domů uvařit více chodové degustační menu, rodinnou oslavu nebo grilování.

A teď se můžete těšit na mé

ON LINE KURZY VAŘENÍ s
J&A ORIGINAL BALNEO DANCE.

Certifikovaný výživový poradce

Martina Šuhajová

" Mým cílem je, abyste byli zdraví, cítili se duševně a tělesně v dobré kondici a žili jste zdravým a naplněným životem.
V oblasti zdraví se pohybuji od roku 2012. Jsem certifikovaná osobní trenérka a výživová poradkyně. K výživovému poradenství jsem přidala osobní tréninky, aromaterapii a metodu Access Bars. Provozovala jsem vlastní EMS studio.
Oslovovali mě poradci z různých firem zabývajících se prodejem výživových doplňků. Všichni byli nejlepší a nabízeli to nejlepší. Nikdo mi ale nedokázal odpovědět na otázku, jak zjistím, že mi doplňky fungují, kromě toho, že se budu "cítit dobře". Občas jsem nějaký doplněk vyzkoušela, ale nic převratného jsem necítila, a tak jsem od dalšího zkoušení upustila. Hledala jsem "to svoje" a našla.
Svoje jméno jsem spojila s projektem, který se zabývá preventivní péčí o zdraví. Pomocí krevního testu, který změří zdraví vašich buněk propustnost buněčné membrány, zjistím, jak jste žili poslední měsíce, co jste jedli, a co vám v těle chybělo. Živiny, které vám v těle chybí, dokážu pomocí balančního konceptu vrátit zpět. Za další čtyři měsíce zjistím srovnávacím testem, jak to u vás zafungovalo, a jestli už je vaše tělo ochráněno proti civilizačním nemocem.
Zjistěte, jestli vaše tělo využije na maximum živiny, které získáváte stravou !
Zjistěte, jestli doplňky stravy, které užíváte, fungují, tak, jak mají a vaše tělo je dokáže naplno využít !
Zjistěte, proč se vám nedaří zhubnout, i když dodržujete přesně to, co máte!


www.martinasuhajova.cz

Pro konzultace o dávkování potravinových doplňků firmy www.h2europe.company a další dotazy se budete moci obrátit na jednatele firmy Radima Kutnohorského.

Pro informace k produktům firmy www.nonage.cz na jednatele firmy Miroslava Šacha a wellness poradkyní Janu Havlatovou.


Radim Kutnohorský
Radim Kutnohorský

www.h2europe.company

www.nonage.cz

REFERENCE

H2europe.company

ČESKÝ REPREZENTANT V ATLETICE, MISTR EVROPY 2011 A BRONZOVÝ MEDAILISTA LET 2009 A 2017 NA 110 M PŘEKÁŽEK A 60 M PŘEKÁŽEK.


Petr Svoboda

Ve své dosavadní atletické kariéře jsem měl spoustu zdravotních problémů, převážně záněty achilovky, nebo natržené svaly, a nespočetné malé bolístky. I přes pravidelné masáže a fyzioterapii, se těchto problémů nelze zbavit natrvalo. Měl jsem to štěstí dozvědět se od jiného sportovce o RecoveryH2 Inside molekulárním vodíku. Jeho možnosti ve sportu mě natolik upoutaly, že jsem se rozhodl to zkusit. Po prvních 3 dnech užívání jsem se na tréninku cítil mnohem více vitální, ale co mě velice překvapilo, byla doba regenerace po tréninku, protože po metabolickém tréninku mé tělo nebylo schopno 2 dny dalšího kvalitního tréninku, spíše jen plavání a sauny atd. Ale s RecoveryH2 Inside molekulárním vodíkem jsem druhý den po tréninku byl naprosto v pohodě, a kdyby to tréninkově šlo, tak bych si zase troufl na (pro mě nejtěžší trénink ze všech) metabolický trénink. Po velké námaze se dost často zakyseluje organismus, a to je taková živná půda pro záněty, takže jsem i při pravidelném měření (v noci) míval hodnoty kolem 4,0 -5,5, což pro sportovce není úplně ideální, ale při aplikaci kapslí se mi Ph ustálilo na hodnotách 6,0 - 7,0, což je naprosto úžasné číslo!

Díky této zkušenosti, bych rád doporučil RecoveryH2 Inside všem sportovcům, ať už zdravým, nebo trpícím nějakým zraněním.

Andrea Straková 

Choreografka, herečka, moderátorka, spoluautorka J&A Balneo dance .

Kateřina Kubíčková

Instruktorka Pilates, Jógy a Cheerdance  

S molekulárním vodíkem H2recovery jsem se setkala v období největší fyzické zátěže protože pracuji jako instruktorka jógy,Pilates a Cheerdance...pravidelné tréninky a k tomu online lekce mé tělo vysilovaly a potřebovala jsem energii ...začala jsem jej užívat a benefity jsem pocítila hned na několika úrovních...měla jsem problémy se zadržováním vody v těle....a špatně jsem usinala ....s h2recovery se vše zmenilo ...nejen že jsem v noci lépe spala a regenerovala,ale navic jsem i na váze poznala rozdil ...citim se diky němu aktivni,lehčí a nemam problém vykonavat svou práci intenzivně ....regeneruji,spaluji a navic se mi zlepšila kvalita pleti ....doporučuji nejen pro sportovce a trenery ..


REFERENCE

www.nonage.cz

Jana Havlatová & Andrea Straková

J&A Balneo dance

Skvělé nápoje, džusy, smoothie, pyré, marmelády bez přidaného cukru a barviv. Plně ovocné zdravé svačinky a nápoje z ekologického zeměděllství.
Skvěle chutnají, osvěží a doplní vitamíny zvláště v této náročné době. Wellness drink J&A Balneo dance Fit&Slim navíc podpoří Vaší snahu o snížení nadváhy.