Užitek z procedur

Co můžete od wellness procedury J&A Balneo dance očekávat ?

Přestože J&A Balneo dance není cílenou zdravotní metodikou s terapeutickými účinky, díky propojení tance, chůze nejen ve vodě a dalšími originální principy můžete s Balneo dance posílit své zdraví, být více v pohodě, stát se osobním masérem svých akupresurních bodů chodidel i rukou, a tím i osvěžit funkčnosti orgánů vašeho celého těla.

  

,, Chceš být zdravější? Choď bos! "


Podle Vašich zdravotních problémů Vám navíc speciálně proškolení TOP trenéři J&A Balneo dance doporučí vhodný typ světelné terapie. Můžete si vybrat z účinků Infra lampy, UV lampy neboli tzv. Horské slunce, Bio lampy nebo klasické emoční světelné terapie, případně i inhalace éterických olejů nebo soli.
Co se díky bosé chůzi a pohybu v chladné vodě vlastně ve vašem těle děje ?
Je obecně známo, že při bosé chůzi a chůzi v chladné vodě nebo na různých dalších typech povrchů dochází přirozenou cestou k akupresurní masáži reflexních bodů celého těla, a v důsledku toho také k následujícím přirozeným procesům v těle :
- stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému
- stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému
- vyživování buněk a tkání
- zbavování organismu metabolických odpadů a toxinů
- příznivému ovlivnění nervového systému

- dodání přísunu nové energie a vitality
 dodání přísunu nové energie a vitality
- posílení imunitního systému a látkové výměny
- posílení svalů celého těla
- zmírnění bolestí zad a krční páteře
- zlepšení problémů se zažíváním
- zmírnění migrén, PMS, stresu, úzkosti
Přestože J&A Balneo dance neni lékařskou metodikou, diky cílenému pohybu a dalším principům J&A Balneo dance se přirozenou cestou stáváte osobním lékařem a masérem vlastního těla.
Protože Balneo dance využívá shora uvedených přirozených principů a procesů těla, můžete se díky tanci a strečinku v kádích, a nejen v nich, těšit na příjemný zdravý zážitek, po kterém se budete cítit lépe a uděláte hravou cestou něco pro své zdraví.