Zdravíčko

ZDRAVÍČKO 
s J&A
Balneo dance 

Pomůžeme Vám nalézt ztracenou vitalitu, rovnováhu, zdravé sebevědomí.

Jedinečné české doplňky stravy

Bio mlsání  

od našich ověřených partnerů.H2europe Company


Revoluční kapsle uvolňující molekulární vodík. Molekulární vodík urychluje proces regenerace, zlepšuje celkovou kondici a vitalitu. 

Speciálně upravená směs s Čagou sibiřskou s příjemnou mandlovou příchutí. Tento produkt vychází ze staletých poznatků o vitálních houbách, které se vyznačují vysokým obsahem různých účinných látek, pro udržení tělesné a duševní harmonie organismu vystaveného náročným podmínkám moderní doby (znečištění, stres).


Jedinečná směs enzymů a látek čistě přírodního původu (diosmin, nattokináza, bromelain, hesperidin 90, komplex bioflavonoidů, rutin a mnohé další), inspirovaná bioaktivními látkami, které do krve vylučuje pijavice lékařská. Účinky pijavic lidstvo zná a využívá již tisíce let, a to i v dnešní době. Pijavice jako živý, velmi složitý a originální stimulátor působí na celý lidský organismus. V HirudoVitalu se spojuje to nejlepší z přírody, aby se k tomuto efektu přiblížil tak blízko, jak je to jen možné. 

www.h2europe.company 

Masážní pohankové prsty a mušle zakoupíte v našem partnerském eshopu Priessnitzův zábal.cz na odkazu níže.

Zdravé Bio mlsání a pitný režim 

s Nonage  

www.nonage.cz 


V květnu 2021 vstoupil na trh náš originální Bio nápoj J&A Balneo dance Wellness drink Fit & Slim ve spolupráci s firmou Nonage. cz. ( BIO výrobky ekologického zemědělsví.)

www.nonage.cz