Zdravíčko s J&A Balneo dance

Zdravíčko ...

Pomůžeme Vám nalézt ztracenou vitalitu, rovnováhu, zdravé sebevědomí.


Jedinečné české doplňky stravy

a Bio mlsání od našich ověřených partnerů.Zdravíčko s J&A Balneo dance a H2europe Company


Revoluční kapsle uvolňující molekulární vodík. Molekulární vodík urychluje proces regenerace, zlepšuje celkovou kondici a vitalitu. 

Speciálně upravená směs s Čagou sibiřskou s příjemnou mandlovou příchutí. Tento produkt vychází ze staletých poznatků o vitálních houbách, které se vyznačují vysokým obsahem různých účinných látek, pro udržení tělesné a duševní harmonie organismu vystaveného náročným podmínkám moderní doby (znečištění, stres).


Jedinečná směs enzymů a látek čistě přírodního původu (diosmin, nattokináza, bromelain, hesperidin 90, komplex bioflavonoidů, rutin a mnohé další), inspirovaná bioaktivními látkami, které do krve vylučuje pijavice lékařská. Účinky pijavic lidstvo zná a využívá již tisíce let, a to i v dnešní době. Pijavice jako živý, velmi složitý a originální stimulátor působí na celý lidský organismus. V HirudoVitalu se spojuje to nejlepší z přírody, aby se k tomuto efektu přiblížil tak blízko, jak je to jen možné. 

www.h2europe.company 

Zdravé Bio mlsání a pitný režim s Nonage a J&A ORIGINAL  BALNEO DANCE 

www.nonage.cz 

V  květnu 2021 vstoupil na trh  náš originální  Bio nápoj J&A Balneo dance Wellness drink Fit & Slim ve spolupráci s firmou Nonage. cz.  ( BIO výrobky ekologického zemědělsví.)


Nápoj obsahuje v Bio kvalitě složení :


Mrkev - imunita, vitamíny, vláknina, cholesterol

Ananas - imunita, trávení,  klouby, kosti, zrak, mangan, vápník, hořčík, zinek, železo, síra, sodík ...

Jablko - vláknina, vitamíny, železo, měď, zinek, draslík, křemík, vápník, hořčík

Šípek - oběhový, dýchací a trávící systém, antioxidant, zdroj vitamínu C, B, K, vápníku atd...