TYPY PROCEDUR

Vyberte si ze zážitkových, saunových a wellness  procedur J&A Balneo dance:

CLASSIC

CLASSIC FRESH

HAPPY BABY 

FOOT 

FITNESS 

ART SPA / SAUNOVÉ DIVADLO

V. PRIESSNITZE

Nechte se hýčkat našimi certifikovanými TOP trenéry J&A Balneo dance !

J&A BALNEO DANCE CLASSIC

Pro J&A Balneo dance CLASSIC je typická péče TOP TRENÉRA I&A ORIGINAL BALNEO DANCE, který Vás vede všemi fázemi procedury od kombinace infra saunování a masáže chodidel na akupresurním rolleru, přes tanec a strečink na kamenném akupresurním chodníku, tanec v pohankových slupkách, dále balneo léčbu chladnou vodou nebo chladnou minerální vodou dle typu lázní a závěrečný relax spojený s unikátní tlakovou masáží chodidel  POHANKOVÝMI nebo MORINGOVYMI MASÁŽNÍMI  PRSTY a osvěžením Wellness drinkem Fit & Slim J&A ORIGINAL BALNEO DANCE.

U zdravých klientů lze předem doporučil finskou saunu., bylinnou saunu a cvičení ve vířivce. 

U různých typů onemocnění volíme místo infra saunování a dalších typů saunování spíše colorterapii, solnou inhalaci a bahenní krční zábal.

Ve spolupráci s hotelovým nebo lázeňským zařízením

pak dle možností 20 minut po proceduře relaxujete s dalším doplňkovým programem, například inhalací éterických olejů nebo odpočinkem v teráriu či solné jeskyni. Můžete také využít služby SPA ART, / ZÁŽITKOVÉ SAUNOVÅNÍ,  atd..

Tato procedura je vhodná především pro SPA a Wellness zařízení, ale také pro jiná zařízení s relaxačním účinkem, například sauny, bazénová centra , ad..., a zároveň jako mobilní služba do domu a firem.

J&A BALNEO DANCE CLASSIC FRESH

( 20 minutová verze tance v kádích.)

Ochutnejte 20 minutovou verzi J&A ORIGINAL BALNEO DANCE CLASSIC.

Vyzkoušejte si  zkrácenou verzi procedury  J&A ORIGINAL BALNEO DANCE CLASSIC. Co Vás čeká ? Po úvodní relaxaci na lehátku a akupresuře na rotačním rolleru budete pokračovat tancem v kádích v pohankových slupkách, následně pak v chladné vodě a v závěru budete hýčkání příjemnou tlakovou masáží chodidel.

Ochutnejte a budete chtít více !

Objednejte si plnou verzi ''Wellness tancem v kádích''!

J&A BALNEO DANCE HAPPY BABY

J&A Balneo dance Happy Baby je prioritně určena pro děti a mládež od 3 let. Zde se v principech J&A Balneo dance zaměřujeme především na seznámení dětí s propojením akupresurních bodů v těle, radost z vytváření netradičních zvuků netradičními nástroji, tance atd... Součástí wellness procedury jsou také autorské básně paní Jany Havlatové, cílené na chápání zdravotních principů a procesů lidského těla. Ideálním místem pro wellness proceduru J&A Balneo dance Happy baby je vyhřátá místnost nebo speciálně upravená místnost s minimálně jedním krbem pro zatápění dřevem, dobře chráněněm proti úrazu dětí. Ideální je také použití přírodní vlny Merino a oveček Merino v kombinacemi s lidovými písněmi a kulturou. Případně lze tuto procediru upravit jako saunové interaktivní divadlo v odpočívárně po saunování.

Metodika je vhodná pro odpočinkové aktivity dětí MŠ a ZŠ, dále i umělecké školy, Domy dětí a mládeže, saunová centra, sportovní a taneční centra atd..., nebo jako mobilní služby do domu.

J&A BALNEO DANCE FOOT

J&A Balneo dance Foot je především určena pro klienty s pohybovým omezením. Celá wellness procedura probíhá v sedě, ale na rozdíl od relaxační procedury J&A Balneo dance Classic, zde si přijdou na své klienti, kteří rádi zpívají a není důležité jak kvalitně, rádi si tzv. ,, zaskotačí** , umí pustit uzdu své hudební kreativitě bez ohledu na kvalitu dodržování rytmu a dokáží skvěle spolupracovat s Top trenérem / uměleckým koučem J&A Balneo dance Foot.

Pro J&A Balneo dance je typické použití různých netradičních hudebních nástrojů, vody v dřevěvé kádi, působení infra záření, UV záření, Bio lampy, zpěv lidových i jiných písní dle výběru klienta, akupresurní účinky rotačního rolleru,atd.... Cílem je dostatečně prokrvit a procvičit především dolní končetiny a paže dle fyzických a věkových omezení klienta.
U zdravých klientů lze kombinovat s finskou saunou nebo tureckou lázní.  

Tato procedura je vhodná pro méně fyzicky zdatné klienty s hudebním a tanečním cítěním a velmi vhodná jako péče do domu.

J&A Balneo dance Foot je také možné využít pro profesionální hudebně taneční vystoupení, pódiová show 

J&A Balneo dance FITNESS

Tento typ procedury vychází z původních praktik balneo léčby V. Priessnitze. J&A Balneo dance FITNESS kombinuje balneo léčbu se soudobými fitness požadavky i prvky ,,silového cvičení v přírodě i v interiéru '' V. Metodika má uplatnění v mnoha odvětvích mmj. jako relax pro firemní teambulding, sportovní školy, atd...  

V. Priessnitze byl zvyklý od malička fyzicky pracovat na čerstvém vzduchu, přirozeného pohybu a tzv. ,,silových cvičení '' měl tedy dost a dost. Díky úrazu který v mládí prodělal a balneo praxi dobře věděl, jak je pohyb na čerstvém vzduchu v kombinaci s balneo léčbou ve studené vodě důležitý. Proto také pečlivě dbal o to, aby jeho klienti před balneo léčbou nebo po krátkém odpočinku po balneo léčbě trávili pravidelně čas na čerstvém vzduchu procházkami, nebo v souvislosti s namáhavou fyzickou prací. Bohatí i méně bohatí klienti pak poslušně plnili jeho pokyny které znamenaly například odklízení sněhu, štípání dřeva atd..

 ,,Pán či kmán, v maštali neb při štípání dřeva není rozdílu.''

Procedura je vhodná pro všechny typy zařízení včetně mobilních služeb do domu a do firem.

J&A Balneo dance ART SPA / SAUNOVÉ DIVADLO 


Procedura J&A Balneo dance ART SPA / SAUNOVÉ DIVADLO  probíhá po zakončení jedné z procedur J&A Balneo dance pro zpestření a ukrácení času nutné relaxace v odpočívárně sauny nebo balnea.

Top trenér J&A Balneo dance nabídne klientovi z variant hudby a předvádí připravené mini představení dle přání klienta. Klient si může vybrat z tanečního vystoupení vyjadřující emoce hudby, stíno hru, nebo choreografii popisující historii místa v němž se nachází. 

V případě skupinové wellness procedury nebo venkovní procedury se na představení podílí i více Top trenérů, animátorů.

Dále je možné tuto uměleckou eventovou službu objednávat jako mobilní službu do domu a do firem.

J&A Balneo dance V.PRIESSNITZE

Speciálný program sportovní a zdravotní péče TOP trenérů J&A Balneo dance podle základních principů samotného V. Priessnitze.